Пацієнту

Відповіді на найпоширеніші питання:

це типова ситуація в лікуванні алкоголізму чи наркоманії. Ви маєте відкинути всі емоції співчуття і жалю та зрозуміти і переходити до термінових дій, адже на даний момент перед Вами вже не та людина яку Ви знаєте. Зараз в неї є хвороба, через яку вона  здатна переступити багато норм і правил: обдурити, зрадити, нашкодити. Пам’ятайте завжди, перед вами нарко/алко залежний(-на) — людина, яка вже не може допомогти собі сама. Зверніться і ми знайдемо рішення! 

наші лікарі роблять все необхідне для того, щоб зняти всі наслідки дії алкоголю чи наркотиків на організм та привести його в робочий стабільний стан. Ми не гарантуємо повне позбавлення від залежності, це не професійно, лікуання залежності – це тривалий процес, в клініці ми знімаємо всі фізичні наслідки після вживання і людина готова до тверезого сприйняття, далі потрібне втручання психологів, деталі тут https://reluxrehab.com.ua/

всі медикаменти сертифіковані для використання в медичній практиці на території України та пройшли контроль якості, що підверджено відповідними актами, з якими Ви завжди зможете ознайомитись.
переважно весь процес детоксикації проходить в стаціонарних умовах нашої клініки, пацієнт отримує всі необхідні процедури, харчування, та постійний нагляд лікарів. Тривалість лікування визначає лікар-нарколог і може коригувати його, виходячи з стану пацієнта.
під час детоксикації робота з психологами не доречна і не дає ніяких результатів. По завершенню лікування ми мотивуємо пацієнта на проходження курсу реабілітації за участю психологів.
ми не тримаємо силою, це не законно, натомість наші фахівці мотивують хворого до лікування, адже ми добре знаємось на цих станах.
так, ми надаємо медичні послуги і в амбулаторному форматі, запишітся на консультацію і ми підберемо курс лікування для Вашої ситуації.
ні, кодування чи гіпноз в залежності не мають медичного чи наукового підтвердження, ці методики експериментальні. Ми використвоуємо перевірені методи лікування, які точно дають результат!
так, наші пацієнти отримують 3-х разове повноцінне харчування, яке входить у вартість лікування.
  1. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу пацієнта
  2. Власну медичну карту (за наявності)
  3. Дані про інфекційні захворювання (якщо такі є чи були)
  4. Предмети особистої гігієни
  5. Зручний одяг на час перебування в клініці.
так, всі надані Вами дані захищені. Ми приватний заклад і не передаємо третім особам жодних відомостей про Ваше перебування, дотримуючись лікарської таємниці згідно чинного законодавства.
 

Запис на консультацію

Залиште Ваш номер телефону для запису на консультацію і ми зв'яжемось з Вами для підтвердження