Реабілітація алкозалежних

Реабілітація алкозалежних – це важливий етап в боротьбі з алкоголізмом. Допомога психологів, психотерапевтів та інших фахівців спрямована на те, щоб людина подолала психологічну залежність, налагодила відносини з близькими людьми та навчилася жити без алкоголю. Річ у тім, що алкоголізм – це комплекс психофізіологічних порушень, які впливають на сімейні, соціальні на інші аспекти життя.

Зверніть увагу, що процес реабілітації наркозалежних проходить в реабілітаційному центрі Relux rehub

Пройти лікування алкоголізму в «Детокс медікал» варто завдяки наступним перевагам:

  • використовуємо сучасне обладнання та ефективні методи;
  • наші лікарі мають великий досвід роботи;
  • пропонуємо невисокі ціни;
  • гарантуємо анонімність та конфіденційність.

Як проходить реабілітація алкозалежних осіб?

З пацієнтами ведеться інтенсивна психотерапевтична робота. Фахівці допомагають визначити справжню причину розвитку алкоголізму. Для цього детально опрацьовуються різні ситуації, які переживала людина, та навіть дитячі травми.

Робота спеціалістів направлена на те, щоб людина навчилася виявляти та проживати свої емоції в умовах мікросоціуму в різних ситуаціях. Реабілітація алкозалежних осіб включає в себе індивідуальні на групові заняття. Також проводиться терапевтична робота із близьким оточенням пацієнта. Щоб назавжди позбутися залежності від алкоголю, важливо налагодити відносини з родичами та отримати їх підтримку.

В реабілітаційному центрі пацієнт навчається, як себе вести в ситуаціях, коли виникає бажання випити. Алкозалежні вчаться радіти життю без спиртних напоїв та справлятися зі стресовими ситуаціями без алкоголю. Співробітники центру проводять також протирецидивні заняття, які допомагають попередити зриви.

Центр реабілітації алкозалежних допомагає людям почати життя з нового аркуша. В тісній співпраці з нашими кваліфікованими наркологами, психологами та психотерапевтами колишні алкоголіки знаходять нових друзів та цікаві захоплення. Вони вчаться самореалізовуватися та бути в гармонії з навколишнім світом.

Переваги реабілітаційного центру

Якщо ви чи хтось із ваших родичів страждає від пивного чи іншого виду алкоголізму, звернення в центр реабілітації алкозалежних – це шанс позбутися згубної звички назавжди. Ви зможете оцінити такі переваги:

  • індивідуальний підхід;
  • комфортні умови перебування;
  • комплексні програми реабілітації;
  • можливість проходження соціальної адаптації;
  • фахівці з високим досвідом роботи.

Зверніть увагу, що перед реабілітацією слід пройти консультацію нарколога та провести детоксикацію організму. Зателефонуйте нам для отримання професійної консультації.

Запис на консультацію

Залиште Ваш номер телефону для запису на консультацію і ми зв'яжемось з Вами для підтвердження