Реабілітація наркозалежних

При тривалому вживанні наркотиків у свідомості людини відбуваються деструктивні процеси, які призводять до розладу особистості. До того ж у більшості випадків у наркомана псуються відносини з близькими людьми, він втрачає роботу чи покидає навчання. Саме тому реабілітація наркозалежних є важливим етапом у боротьбі зі згубною звичкою. Адже після проходження курсу людина може почати нове життя без наркотиків.

Приватна клініка «Детокс медікал» пропонує всім пацієнтам після курсу лікування пройти реабілітацію наркозалежних у Львові. В такому випадку шанси назавжди позбавитися залежності збільшується в рази. Ось основні причини звернутися за допомогою саме в нашу клініку:

  • використовуємо сучасне обладнання та ефективні методи лікування;
  • у нас працюють кваліфіковані наркологи, психологи, психотерапевти та інші фахівці;
  • пропонуємо доступні ціни;
  • надаємо послуги конфіденційно.

Зверніть увагу, що процес реабілітації наркозалежних проходить в реабілітаційному центрі Relux rehub

Процес реабілітації наркозалежних осіб

Лікування наркотичної залежності завжди починається з детоксикації, але усунення симптомів ломки та полегшення фізичного стану недостатньо, аби повністю одужати. Причина – психологічна залежність та суттєві психофізіологічні зміни.

Реабілітація наркозалежних осіб – це інтенсивна психотерапія. Фахівці допомагають пацієнтам усвідомити наявність проблеми та розібратися в причинах її виникнення. Для цього психотерапевти розбирають різні ситуації та навіть аналізують дитячі травми.

В реабілітаційному центрі пацієнти вчаться:

  • проживати та виявляти емоції в різних життєвих ситуаціях;
  • радіти життю без вживання наркотиків;
  • знаходити способи самореалізації;
  • налагоджувати відносини з близькими;
  • переживати стреси без повернення до згубної звички;
  • позбавлятися комплексів та жити в гармонії з іншими людьми.

Центр реабілітації наркозалежних проводить групові та індивідуальні консультації. Наші спеціалісти також пропонують протирецидивні заняття, які знижують ризик зриву.

Переваги реабілітаційного центру

В реабілітаційному центрі з пацієнтами працюють кваліфіковані психологи  з великим досвідом роботи. Центр реабілітації наркозалежних також пропонує соціальну адаптацію. Людина в такому випадку живе звичайним соціальним життя, але перебуває в центрі та періодично приймає участь в реабілітаційній програмі.

Перед тим як приступити до реабілітації слід пройти консультацію в нарколога, а також пройти детоксикацію організму. Зателефонуйте нам, аби отримати професійну консультацію лікаря та дізнатися про деталі.

Запис на консультацію

Залиште Ваш номер телефону для запису на консультацію і ми зв'яжемось з Вами для підтвердження