Вулична їжа. Варто чи ні?

Наша улюблена вулична їжа. То як…варто чи ні грати з вогнем?

Всі ми любимо шаурму, молочні коктейлі, пиріжки та багато іншого, тому просто читайте цей пост! Поділись корисним з іншими, зберігай собі!

Чи можна їсти м’ясо на вулиці, чому за кордоном наздоганяє пронос і що буде, якщо на пиріжок сяде муха, – дізналися у досвідченого гастроентеролога.

Поїсти на вулиці люблять багато хто, значить, це безпечно. Правильно? Якби це було безпечно, інфекційні лікарні не були б заповнені людьми з харчовими отруєннями. Насамперед після прийому я відправляю пацієнтів на аналіз крові і калу – і регулярно виявляю паразитів. Шкідливі організми чекають зручного моменту і, коли імунна система ослаблена, наносять удар.

  • Виходить, їсти стрітфуд не можна?

Дещо все-таки можна. Мої контрольні закупівлі в вуличних кафе показують, що найбезпечнішою є солодка випічка. Але пам’ятайте: це не найкорисніший перекус. Як лікар-дієтолог, не рекомендую їсти випічку часто.

  • Якщо ж хочете з’їсти на вулиці м’ясо – вибирайте гриль. Обов’язково перевіряйте, щоб їжа була добре просмажена. Ніякого blue і medium rare. Просіть досмажити стейк до стану well done і overcooked.

Щоб знищити мікроби, температура у всіх частинах продукту повинна досягти 70 ° С.

  • Ще більш-менш безпечні варена кукурудза, горіхи і прості салати, які нарізають прямо при вас.
  • Ні в якому разі не купуйте: молочні коктейлі;морозиво не в заводській упаковці; заздалегідь приготовані салати, особливо з майонезом; страви з яйцем, молочними продуктами та ковбасою; суші та ролли.
  • Якщо на готову їжу сідають мухи, це страшно?

Так, це небезпечно. Тому бажано, щоб продукти були прикриті харчовою плівкою. Більшу частину життя мухи проводять у шкідливому ​​бактеріальному середовищі, тому переносять захворювання. На їх лапках можуть перебувати яйця глистів, збудники кишкових інфекцій (сальмонельозу, холери, дизентерії, тифу) і туберкульозу.

Про що варто пам’ятати, купуючи стрітфуд за кордоном?

За кордоном люди часто стикаються з діареєю мандрівника. Тому що з місцевою їжею в організм потрапляють інші штами бактерій. Коли подорожуєте по екзотичним країнам, краще не експериментувати з місцевим стрітфудом.

Запис на прийом до лікаря за номерами:

  • 068 222 83 22
  • 073 603 02 22
  • 066 920 42 21

Схожі статті

Запис на консультацію

Залиште Ваш номер телефону для запису на консультацію і ми зв'яжемось з Вами для підтвердження