Хвороби наркозалежних

Що страждає при вживанні наркотичних речовин?

1. Наркотична залежність руйнує на своєму шляху все, а головне наше здоров’я, без якого далі неможливо. Але і це не все, під час вживання людина може отримати багато інфекційних захворювань, деякі з яких невиліковні і, що гірше, смертельні. Ніколи не починайте, сподіваємось ця інформація ще більше дасть вам це зрозуміти!

2. Наркоманія – тяжке хронічне захворювання, яке піддає людину, що вживає наркотики, великому ризику отримання безлічі різних вірусних і хронічних хвороб.

3. У наркозалежних слабшає імунітет, що робить складним лікування наркоманії як такої. Наркотик, є токсичною речовиною, що, по суті, є отрутою для людини. І як будь-яка отрута, наркотик повністю руйнує здорові клітини організму. Крім того, вживання наркотиків завдає шкоди не лише фізичному здоров’ю, воно критично впливає на нервову систему людини.

4. Плутанина в думках, депресії, порушення пам’яті, погіршення зору – цей список величезний. У людей, залежних від психотропних препаратів, виникають галюцинації і параноя. Відбувається порушення опорно-рухової системи. Частий безпідставний тривожний стан призводить до спроб суїциду.

5. Через вживання будь-якої наркотичної речовини, відбуваються незворотні зміни в структурі головного мозку, які викликають різні психічні порушення, нерідко призводять до гострої шизофренії і повного розладу особистості. Для ін’єкційних наркоманів великий ризик зараження ВІЛ-інфекцією, гепатитами В, С та іншими інфекційними захворюваннями вже після першої ін’єкції.

6. Також, наркозалежні, вживаючі наркотик ін’єкційно, страждають через абсцеси і інші шкірні захворювання (екзема, псоріаз і т.д.). Захворювання вен (тромбофлебіт), руйнування зубів, кісток. Велика смертність серед наркозалежних ще тому, що у людини під «кайфом» притупляється больовий поріг, і вона може не відчувати ознак хвороби. Фізичне і нервове виснаження, інфаркти, інсульти, смерть в результаті ниркової недостатності і цирозу печінки, і це далеко не повний список хвороб, які супроводжують наркоманію.

Зверніться зручним способом зараз, ми завжди готові допомогти:

  • 068 222 83 22
  • 073 603 02 22
  • 066 920 42 21

Схожі статті

Запис на консультацію

Залиште Ваш номер телефону для запису на консультацію і ми зв'яжемось з Вами для підтвердження