Міфи про кашель

Міфи та помилки про лікування кашлю?

В таку погоду дуже легко застудитися, дізнайся як не варто лікувати кашель!

1. Кашель можна не лікувати: рано чи пізно сам пройде

Якщо ми говоримо про кашель на фоні застуди, тобто при вірусній інфекції, значить, ми говоримо про гострий кашель. Виводити себе з цього стану набагато важче, ніж вчасно вилікуватися.

2. Кашель потрібно лікувати антибіотиками

Антибіотики призначає лікар. І тільки для лікування бактеріальної інфекції. У більшості ж випадків простудний кашель викликаний вірусами.

3. У приміщенні повинно бути тепло і сухо

При гіперреактивності бронхів занадто сухе повітря може провокувати напади кашлю. До того ж він сприяє «засиханню», згущенню мокроти і ускладнює відкашлювання.

4. При вологому кашлі можна застосовувати протикашльові препарати

Всі знають, що цього робити не можна: кашель – це безумовний рефлекс, що дозволяє вам виштовхнути з дихальних шляхів все шкідливе і непотрібне.

5. Якщо призначені антибіотики, то застосовувати відхаркувальні препарати не має сенсу

Давайте не плутати: бактеріальна інфекція – хвороба, кашель – симптом. Антибіотики вам призначають, щоб знищити причину недуги. А симптоматична терапія в різних випадках може посилити їх лікувальні або, навпаки, побічні ефекти.

6. Рослинні препарати безпечніше хімії

В сучасних синтетичних препаратах дози діючої речовини підібрані дуже чітко, а небажані побічні ефекти зведені до мінімуму.

7. Банки та гірчичники – кращий засіб від кашлю

Відразу обмовимося: ніякі прогріваючі процедури не можна застосовувати при онкологічних і серцево-судинних захворюваннях. В інших випадках можливо. Питання – чи є в цьому сенс? Легені і бронхи зовні не прогріти.

Зверніться зручним способом зараз, ми завжди готові допомогти:

  • 068 222 83 22
  • 073 603 02 22
  • 066 920 42 21

Схожі статті

Запис на консультацію

Залиште Ваш номер телефону для запису на консультацію і ми зв'яжемось з Вами для підтвердження